Reference

 

Nejedlý – Praha

V době, když jsem prodával svůj byt, byl jsem předem rozhodnutý, že prodej svého bytu v žádném případě nebudu realizovat přes realitní kancelář. Své rozhodnutí jsem nezměnil, ani po desítkách telefonů s makléři. Přesto jsem podlehl paní makléřce z Realitního uzlu s.r.o., která mi však nenabízela své služby jako ostatní makléři, nýbrž, že mi zajistí veškerý právní servis spojený s prodejem bytu. Celá transakce proběhla k mé spokojenosti a tímto vyslovuji poděkování paní Ing. Svobodové za její kvalitní služby.

 

 

František Sova, Kolín

"Chtěl bych touto cestou poděkovat, že se mi podařilo prodat inzercí na Realitním Uzlu svoji nemovitost za cenu podstatně vyšší než jsem očekával. Asi jsem měl stěstí na kupce, ale dostal jsem nabídku kupní ceny, o kterou bych si sám nikdy neřekl. Doporučuji".

 

 

Karel Sedlák, Svitavy

"Inzeroval jsem prodej domu na těchto stránkách. Vše fungovalo, odezva velmi dobrá. Nabízené ceny však neodpovídaly mé představě. Asi po měsíci inzerce jsem dostal nabídku, která se přiblížila mé představě, tak jsem dům za tuto cenu prodal. Inzeroval jsem i na jiných realitních serverech, ale odezva byla minimální".

 

 

Marek Veselý, Praha

"Prodával jsem delší dobu byt na okraji Prahy v původním stavu. Byt se mi podařil prodat až na tomto inzertním realitním portálu. Nabídek nebylo mnoho, ale prodej se povedl. Děkuji a všem doporučuji".